Home
Aroma
Giordani Gold
Miss Giordani ujë i parfumuar

Përshkrim

Gjithmonë me pasion, kjo aromë është për femra që mbërthejnë stilin dhe sofistikimin. Ndritshmëria e nerolit është shenja dalluese e këtij parfumi. Kjo lule klasike italiane shfaq një magji shkëlqyese të vetëbesimit, vitalitetit të parrezistueshëm dhe elegancës.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, GERANIOL, CITRAL, BHT, PHENOXYETHANOL
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.