Home
Aromat
Be the Legend
Be The Legend ujë tualeti

Përshkrim

Me vetëbesim por i afrueshëm, ngacmues por relaksues. Dallohet nga të gjithë pa mund. Be the Legend kap esencën e këtij mashkulli duke bashkuar lëkurën me lëng të mollës dhe ngrohtësinë e farave të tonkës.

Familja e aromave: Oriental Woody Fruity


Shënime kryesore: Molla e gjelbër, Marrëveshja prej lëkure, Fasule Tonka


Shënimet kryesore: Bergamot, Kardamom, Molla e Gjelbër

Shënime të zemrës: Arrëmyshk, Geranium, Marrëveshje lëkure

Shënimet bazë: Amber Woods, Vetiver, Tonka Bean

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, CITRAL

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.