Home
Pudër
Giordani Gold
Giordani Gold Invisible Touch pudër pluhur

Përshkrim

Pudra e lehtë pluhur për përfundim mat por të shndritshëm. Përmban grimca të përsosura që zbutin dobësitë dhe vijat e holla, dhe Hydration System për hidratimin kryesor.
KAOLIN, ZEA MAYS STARCH, MICA, GLYCERIN, LYCOPODIUM CLAVATUM EXTRACT, IMPERATA CYLINDRICA ROOT EXTRACT, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, SILICA, IMIDAZOLIDINYL UREA, PARFUM, TALC, POTASSIUM SORBATE, +/-: CI 77492, CI 77491, CI 77499
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.