Sun Zone
Sun Zone Losion për Fytyrë dhe Trup për Fëmijë FM 50

Përshkrim

Sun Zone Losioni për Fytyrë dhe Trup për Fëmijë FM50 MBROJTJE E LARTË e zhvilluar në mënyrë të veçantë për lëkurën tejet të ndieshme të fëmijëve, Sun Zone Kids' FM 50 krema mbronë kundër rrezeve të dëmshme UVA/UVB. Formula rezistente ndaj ujit, pa alkool, ngjyrues apo aroma. E përshtatshme për foshnje dhe fëmijë nga mosha 1 vjeçare.

Aplikoni kremën kundër diellit në fytyrë dhe trup 30 minuta përpara ekspozimit në diell. Përsëritni çdo dy orë, posaqërisht pas notit dhe përdorimit të peshqirit.


Ne rekomandojmë që të mos lejoni fëmijët të qëndrojnë në diell gjatë orëve më të nxehta (nga 11 deri në 3). E përshtatshme për fëmijë të moshës 1 vjeç.

Formulë me përbërës hidratues dhe FM të lartë për fëmijë dhe të rritur. Pa alkool, ngjyrues dhe aromatizues.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, C12-15 ALKYL BENZOATE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL (NANO), BUTYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, MYRISTYL MYRISTATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERIN, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, TOCOPHERYL ACETATE, CANOLA OIL, DECYL GLUCOSIDE, CARBOMER, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, XANTHAN GUM, SORBITAN STEARATE, SODIUM BENZOATE, STEARETH-21, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID
Sun Zone ka kombinuar UVA dhe UVB filterët me Vitamin E antioksidant për një formulë të butë që mbronë lëkurën e familjes tuaj. Ofrojmë një gamë të gjerë të produkteve duke përfshirë mbrojtje nga dielli, sprej për vetënxierje dhe krema qetësuese pas diellit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.