Time Reversing
Time Reversing Intense SkinGenistII serum për rinimin e fytyrës dhe qafës

Përshkrim

Serumi i mëndafshtë kundër vjetërsimit është formuluar posaçërisht për fytyrë dhe qafë. Paraqet përzierje të fuqishme të përbërësve aktiv që forcojnë, tendosin lëkurën dhe shtojnë elasticitetin e saj, dhe prandaj ka pamje të tendosur rinore, ndërsa të prerat e fytyrës janë të përkufizuara. Për rezultate më të mira, përdorni kremat e ditës/të natës Time Reversing.
acidi Hyaluronic

.

Krijon një efekt plumping për të zvogëluar shfaqjen e rrudhave ekzistuese ndërsa mbron kolagjenin për të ndihmuar në ngadalësimin e procesit të plakjes


ProLift

Siguron një efekt të menjëhershëm ngritës dhe shtrëngues për të zvogëluar një pamje të varur.


GenisteinSOY dhe Amino+

Super përzierje e proteinave isoflavone dhe peptideve punojnë në nivelin gjenetik për të rivendosur dendësinë për lëkurën më të re.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERIN, DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, CYCLOHEXASILOXANE, POLYSILICONE-11, PEG-12 DIMETHICONE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, NYLON-12, SILICA, PHENOXYETHANOL, ISOHEXADECANE, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT, PARFUM, CAPRYLYL GLYCOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, POLYSORBATE 80, PEG-10 DIMETHICONE, XANTHAN GUM, POLYSORBATE 40, AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, PISUM SATIVUM EXTRACT, ALCOHOL, SODIUM CITRATE, SODIUM HYALURONATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM SORBATE, LECITHIN, CHLORPHENESIN, METHYLPARABEN, CARBOMER, SODIUM LACTATE, POLYSORBATE 20, SOY ISOFLAVONES, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7
Për femrat e moshës 45+ që dëshirojnë të targetojnë plakjen e lëkurës, Time Reversing SkinGenist™ përfshinë genisteinSOY, një nutrient kundër plakjes nga Soja. Vepron duke zvogëluar rrudhat dhe duke përmirësuar ndritshmërinë, fortësinë dhe qëndrueshmërinë e lëkurës tuaj.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.