Home
Maska të tjera
Royal Velvet
Royal Velvet maskë luksoze për forcimin e fytyrës

Përshkrim

Add some magic to your skin care ritual with this fragrant, creamy, five-minute firming mask enriched with Hyaluronic Acid to help smooth out wrinkles, and Black Iris Infusion™ for increased hydration and improved skin resilience.

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë.

  • Hiqeni maskën nga paketimi dhe shpaloseni.
  • Qëroni me kujdes shtresën mbrojtëse nga njëra anë.
  • Vendoseni maskën në fytyrë me anën e lëngshme kundër lëkurës.
  • Përshtatet butësisht rreth syve, hundës dhe gojës. Shmangni kontaktin me sytë.
  • Përdorni një gisht për ta mbajtur maskën në vijën e flokëve.
  • Hiqni me kujdes shtresën mbrojtëse të mbetur duke e qëruar poshtë.
  • Lëreni maskën në vend për 15-20 minuta.
  • Lyejeni lëngun e mbetur në lëkurë.

Mos e ripërdorni!

I pasuruar me Acid Hyaluronic për të ndihmuar në zbutjen e rrudhave, dhe Infuzion i Irisit të Zi për hidratim të shtuar dhe elasticitet të përmirësuar të lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, BETAINE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, METEORITE POWDER, DIMETHICONE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, CAPRYLYL GLYCOL, TETRAHYDROXYPROPYL ETHYLENEDIAMINE, XANTHAN GUM, CETEARETH-20, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, LACTIC ACID, ISOHEXADECANE, BUTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 80, GLYCOLIC ACID, SORBITAN OLEATE, SODIUM HYALURONATE, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, IRIS FLORENTINA ROOT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, CI 77891, CI 17200, CI 42090
Një rutinë e bukur e plotë e kujdesit të lëkurës për gratë 40+ e fokusuar në forcimin e lëkurës. Koleksioni luksoz Royal Velvet ofron një formulë të pasur dhe sensuale të mbushur me lule irisit për të forcuar dhe hidratuar intensivisht lëkurën tuaj.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.