Home
Kujdesi Oral
Optifresh
Optifresh pastë për dhëmbët e fëmijëve me shije luleshtrydheje

Përshkrim

Pastë për dhëmbë me shkëlqim me shije të luleshtrydhes e bëjnë më zbavitëse pastrimin e dhëmbëve. Përmban dozën e rekomanduar të floriodit për pastrimin dhe forcimin e dhëmbëve të qumështit. E përshtatshme për fëmijët 2-6 vjeç.
SORBITOL, GLYCERIN, AQUA, HYDRATED SILICA, PEG-12, SODIUM LAURYL SULFATE, CELLULOSE GUM, AROMA, SODIUM SACCHARIN, SODIUM SULFATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM FLUORIDE, TRISODIUM PHOSPHATE, MICA, CI 16035, CI 77891, CI 15985
Optifresh ofron një kujdes të plotë oral për tërë familjen. Optifresh gama e produkteve të kujdesit oral do të ndihmojë në fortësimin e flokëve tuaj për të parandaluar kavitetet derisa e mban frymëmarrjen tuaj të freskët dhe buzëqeshjen tuaj të bukur.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.