Home
Anti-Celulit dhe tonifikues
Optimals
Optimals losion për tendosjen e lëkurës me kompleks botanik

Përshkrim

Losion trupi me performancë të lartë që e bën lëkurën dukshëm më të shtrënguar, më të fortë dhe më të tonifikuar në pamje. Me kompleksin BodyShape, i cili rrit sintezën e kolagjenit dhe elastinës për përmirësimin e qëndrueshmërisë, strukturës dhe elasticitetit të lëkurës. Për të gjitha llojet e lëkurës.

Masazhojeni butësisht në trup për lëkurë të hidratuar bukur.

AQUA, GLYCERIN, ISOPROPYL PALMITATE, BETAINE, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, DIMETHICONE, STEARYL ALCOHOL, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, CETEARETH-20, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, PARFUM, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, SODIUM BENZOATE, PROPYLPARABEN, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, PISUM SATIVUM EXTRACT, SODIUM CITRATE, POTASSIUM SORBATE, CHLORPHENESIN
Shkencëtarët tanë kanë zgjedhur disa nga përbërësit botanikë më efektivë të njohur në Suedi, për të krijuar vargje të përshtatura të kujdesit të lëkurës me përzierje natyrore të përbërësve suedezë. Njihuni me Optimalet e reja!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.