Home
Anti-Celulit dhe tonifikues
Optimals
Optimals Body xhel anticelulit

Përshkrim

Xhel për shënjestrimin e celulitit me performancë të lartë me aplikues masazhues me top rul redukton dukshëm pamjen e celulitit dhe zbut lëkurën me gropëza. Me kompleksin CelluSmooth, i cili stimulon ndarjen e yndyrës duke përmirësuar mikroqarkullimin e gjakut, për një pamje më të lëmuar dhe më të tonifikuar të lëkurës. Për të gjitha llojet e lëkurës.

  1. Ktheni kokën e aplikatorit për ta hapur dhe pastaj shtypni tubin për të nxjerrë xhelin.

  1. Ktheni kokën e aplikatorit për ta mbyllur dhe pastaj masazhoni me lëvizje rrethore derisa të absorbohet tërësisht. (Aplikoni dy herë në ditë në zonat problematike).

  1. Fshini aplikatorin pas përdorimit.
AQUA, ALCOHOL DENAT., PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, C12-13 PARETH-9, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, CAFFEINE, PARFUM, XANTHAN GUM, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID, SODIUM HYALURONATE, METHYLPARABEN, NELUMBO NUCIFERA FLOWER EXTRACT, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN
Shkencëtarët tanë kanë zgjedhur disa nga përbërësit botanikë më efektivë të njohur në Suedi, për të krijuar vargje të përshtatura të kujdesit të lëkurës me përzierje natyrore të përbërësve suedezë. Njihuni me Optimalet e reja!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.