Home
Kujdesi i duarve
SoftCaress
SoftCaress krema mbrojtëse për duar e thonjë – madhësia xhambo

Përshkrim

Krema e duarve e cila absorbohet lehtë, ushqen dhe kujdeset për duar dhe thonjë. Formuluar me Vaj Makadamia i cili mbron nga thatësia, ndihmon që duart dhe thonjët të jenë të shëndetshme dhe të hidratuara.

Shtrydhni tubin dhe aplikoni një sasi të vogël kremi në secilën dorë. Masazhojeni derisa të përthithet plotësisht, duke u fokusuar në zonat me lëkurë të thatë.

AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETYL ALCOHOL, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE SE, STEARYL ALCOHOL, PARAFFINUM LIQUIDUM, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, CETEARETH-20, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PARFUM, CARBOMER, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ISOPROPYL MYRISTATE, LINALOOL, TOCOPHERYL ACETATE, COUMARIN, ARACHIDIC ACID, LAURIC ACID, MYRISTIC ACID, PHENOXYETHANOL, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, BHT

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.