Home
Kujdesi i duarve
SoftCaress
SoftCaress krema ushqyese për duar - madhësia xhambo

Përshkrim

Krema për duar e cila absorbohet lehtë dhe ofron hidratim dhe ushqim duarve të thata. Formuluar me Vaj Makadamia i cili ndihmon në largimin e thatësisë. I mban duart të freskëta dhe të hidratuara.

Shtrydhni tubin dhe aplikoni një sasi të vogël kremi në secilën dorë. Masazhojeni derisa të përthithet plotësisht, duke u fokusuar në zonat me lëkurë të thatë.

AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, STEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE SE, PARAFFINUM LIQUIDUM, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, CARBOMER, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, CETEARETH-20, PARFUM, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ISOPROPYL MYRISTATE, LINALOOL, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, COUMARIN, ARACHIDIC ACID, LAURIC ACID, MYRISTIC ACID, PHENOXYETHANOL

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.