Home
Lapsi për buzë
Giordani Gold
Giordani Gold laps për buzë

Përshkrim

Përmirësoni formën e buzëve tuaja dhe zgjasni përdorimin e buzëkuqit tuaj me këto lapsa buzësh të pasura dhe kremoze. Ngjyra intensive, e pasuruar me një aminoacid forcues, hidratues, rrëshqet lehtë dhe zgjat gjithë ditën pa njolla ose pupla*.


Majë unike e furçës për aplikimin dhe përzierjen e buzëkuqit.


* Testuar nga konsumatori.

  1. Filloni nga harku i kupidit dhe punoni nga jashtë.
  2. Gjurmoni një vijë rreth buzëve duke përdorur vijëzime të shkurtra.
  3. Aplikoni buzëkuq - për një prekje profesionale aplikojeni dhe përzieni me majën e furçës.
HYDROGENATED VEGETABLE OIL, C10-18 TRIGLYCERIDES, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MICA, MAGNESIUM SILICATE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, RHUS SUCCEDANEA FRUIT CERA, C20-24 ALKYL DIMETHICONE, BORON NITRIDE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SYNTHETIC WAX, LECITHIN, PROPYLENE CARBONATE, DIPALMITOYL HYDROXYPROLINE, SORBITAN TRISTEARATE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, +/-: CI 77891, CI 15850, CI 77491, CI 19140, CI 77492, CI 77499, CI 15985
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.