Home
Hidratues trupi
Milk & Honey Gold
Milk & Honey Gold krema për trup

Përshkrim

Milk&Honey Kremë Ushqyese për Duar dhe Trup është një kremë ultra ushqyese e pasur me ekstrakte me burim organik të qumështit dhe mjaltës. Ushqen intensiisht duart dhe trupin duke e bërë lëkurën të butë, të lëmueshme, aromatike dhe të hidratuar gjatë tërë ditës.

PËR DUAR:

Aplikoni një sasi të vogël të Kremës për Duar dhe Trup në secilën dorë dhe masazhoni


PËR TRUP:

Aplikoni në lëkurë të thatë dhe të pastër, preferohet direkt pas dushit. Masazhoni derisa të absorbohet tërësisht.

EKSTRAKTE ME BURIM ORGANIK TË QUMËSHTIT DHE MJALTËS Qumështi është i pasur me vitamina hidratuese dhe rigjeneruese, minerale dhe proteina - për lëkurë të butë, delikate. Mjalta është një përbërës i pasur me sheqer që përmbanë vitamina, minerale dhe acid folik. Bën pilingun, revitaizon dhe mbanë lagështinë që lëkura të ketë shkëlqim.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYLENE GLYCOL, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, STEARYL ALCOHOL, PARAFFINUM LIQUIDUM, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, CARBOMER, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, CETEARETH-20, PROPYLPARABEN, PARFUM, STEARIC ACID, DIMETHICONE, DISODIUM EDTA, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ISOPROPYL MYRISTATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, ARACHIDIC ACID, LAURIC ACID, MYRISTIC ACID, HYDROXYCITRONELLAL, MEL, SINE ADIPE LAC, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 47005, CI 14700
Duke ditur përfitimet e qumështit dhe mjaltit, kemi krijuar koleksionin e artëMilk & Honey. Duke ofruar një gamë të gjerë formulimesh ushqyese dhe të pasura për fytyrën, flokët dhe trupin tuaj që ju ofrojnë përvojën përfundimtare përkëdhelëse.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.