Home
Kujdesi i duarve
Milk & Honey Gold
Milk & Honey Gold sapun i lëngshëm për pastrim dhe zbutje të lëkurës

Përshkrim

Milk&Honey Gold Sapuni i Lëngshëm për Duar është aromatik dhe është i pasur me ekstrakte me burim organik të qumështit dhe mjaltës. Pastron butësisht duke mos e tharë lëkurën dhe duke i bërë duart të buta dhe të lëmueshme.

Vendosni sapunin në duar pastroni me ujë dhe shpërlani.

EKSTRAKTE ME BURIM ORGANIK TË QUMËSHTIT DHE MJALTËS Qumështi është i pasur me vitamina hidratuese dhe rigjeneruese, minerale dhe proteina - për lëkurë të butë, delikate. Mjalta është një përbërës i pasur me sheqer që përmbanë vitamina, minerale dhe acid folik. Bën pilingun, revitaizon dhe mbanë lagështinë që lëkura të ketë shkëlqim.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, LAURETH-3, PARFUM, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, MEL, SINE ADIPE LAC, SODIUM CITRATE, PHENOXYETHANOL
Duke ditur përfitimet e qumështit dhe mjaltit, kemi krijuar koleksionin e artëMilk & Honey. Duke ofruar një gamë të gjerë formulimesh ushqyese dhe të pasura për fytyrën, flokët dhe trupin tuaj që ju ofrojnë përvojën përfundimtare përkëdhelëse.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.