Home
Sapun
Milk & Honey Gold
Milk & Honey Gold sapun kremoz

Përshkrim

Një sapun ultra kremoz i pasur me glicerinë, pudër dhe ekstrakte me burim organik të qumështit dhe mjaltës. Pastron pa e tharë lëkurën duke e bërë aromatike, të butë dhe të lëmueshme.

Përdoreni në lëkurë të lagur dhe krijoni një shkumë pastruese. Shpërlani mirë. E përsosur për trup dhe duar.

EKSTRAKTE ME BURIM ORGANIK TË QUMËSHTIT DHE MJALTËS Qumështi është i pasur me vitamina hidratuese dhe rigjeneruese, minerale dhe proteina - për lëkurë të butë, delikate. Mjalta është një përbërës i pasur me sheqer që përmbanë vitamina, minerale dhe acid folik. Bën pilingun, revitaizon dhe mbanë lagështinë që lëkura të ketë shkëlqim.

Të gjithë Përbërësit
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, TALC, GLYCERIN, PARFUM, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, TETRASODIUM ETIDRONATE, PALM KERNEL ACID, TETRASODIUM EDTA, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, CITRONELLOL, MEL, SINE ADIPE LAC, CI 77891, CI 47005, CI 14700
Duke ditur përfitimet e qumështit dhe mjaltit, kemi krijuar koleksionin e artëMilk & Honey. Duke ofruar një gamë të gjerë formulimesh ushqyese dhe të pasura për fytyrën, flokët dhe trupin tuaj që ju ofrojnë përvojën përfundimtare përkëdhelëse.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.