Home
Kujdesi i duarve
Milk & Honey Gold
Milk & Honey Gold krema për duar

Përshkrim

Milk&Honey Gold Krema Hidratuese për Duar është aromatike, e pasur dhe ushqyese me ekstrakte me burim organik të qumështit dhe mjaltës. Ofron hidratim intensiv 24h për duar të buta, elastike.

Aplikoni një sasi të vogël të kremës në seciën dorë dhe masazhoni derisa të absorbohet tërësisht duke u fokusuar në pjesët me lëkurë më të thatë.

EKSTRAKTE ME BURIM ORGANIK TË QUMËSHTIT DHE MJALTËS Qumështi është i pasur me vitamina hidratuese dhe rigjeneruese, minerale dhe proteina - për lëkurë të butë, delikate. Mjalta është një përbërës i pasur me sheqer që përmbanë vitamina, minerale dhe acid folik. Bën pilingun, revitaizon dhe mbanë lagështinë që lëkura të ketë shkëlqim.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, STEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, CARBOMER, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, CETEARETH-20, PARFUM, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, LINALOOL, SODIUM HYDROXIDE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, ARACHIDIC ACID, LAURIC ACID, MYRISTIC ACID, MEL, SINE ADIPE LAC, PHENOXYETHANOL
Duke ditur përfitimet e qumështit dhe mjaltit, kemi krijuar koleksionin e artëMilk & Honey. Duke ofruar një gamë të gjerë formulimesh ushqyese dhe të pasura për fytyrën, flokët dhe trupin tuaj që ju ofrojnë përvojën përfundimtare përkëdhelëse.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.