Home
Sprej për Trup & Deodorant
Eclat
Eclat Homme deodorant antiperspirant spray

Përshkrim

Balans i përkryer i modernitetit dhe të përjetshmes, Eclat Homme kap esencën e sofistikimit dhe intensitetin mashkullor me notat e lëkurës së Barenisë dhe kedrit. Tani në deodorant antiperspirant në sprej me koncentrim më të madh aromatik edhe eksperiencë më të gjallë.

Spërkateni direkt në sqetulla e pastra dhe të thara..

BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, PARFUM, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, CAPRYLYL GLYCOL, C12-13 ALKYL LACTATE, HEXYL CINNAMAL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRAL, COUMARIN, LINALOOL, CITRONELLOL
Për femrën elegante dhe moderne që reflekton elegancë. Një përzierje e përsosur e klasit dhe sofistikimit.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.