Home
Grimi
Giordani Gold
Giordani Gold pudër e lëngshme minerale me FM 15

Përshkrim

Lëkura juaj do të ketë pamje të përsosur me pudrën e lëngshme minerale të re Giordani Gold. Përmban minerale vullkani nga Italia, nga vullkani Etna – që ka qënë përbërës i fshehtë për kujdesin e bukurisë së Romakëve të vjetër.


Mbulon papërsosmëritë për një dukje të shëndetshme dhe rinore.

  1. Aplikoni me një brushë grimi, shpuzë apo gishtërinjë.
  2. Aplikoni më pak pudër të lëngshme se sa që mendoni se ju duhet për të filluar - gjithmonë mund të shtoni më shumë nëse ju nevojitet.
  3. Veproni nga mesi i fytyrës drejtë pjesëve anësore me lëvizje të vogla.
  4. Përhapni me kujdes drejtë mjekrës dhe flokëve për një përfundim të përsosur.
Minerale Vullkanike Italiane

E punuar me pesë minerale esenciale të nxjerra direkt nga Mali Etna, Mineralet Vullkanike inkurajojnë lëkurën të lulëzojë duke parandaluar humbjen e fortësisë*, duke minimizuar dëmtimin me radikale të lira dhe duke përmirësuar fuknsionon e barrierës mbrojtëse**.


*Përbërës testuar in vivo

** Përbërës testuar in vitro.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, PEG-10 DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, ISONONYL ISONONANOATE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, CAPRYLYL METHICONE, SODIUM CHLORIDE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, HEXYL LAURATE, PHENOXYETHANOL, STEARIC ACID, NYLON-12, ALUMINUM HYDROXIDE, IMIDAZOLIDINYL UREA, DISODIUM EDTA, PARFUM, ALUMINA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, SACCHAROMYCES/COPPER FERMENT, SACCHAROMYCES/IRON FERMENT, SACCHAROMYCES/MAGNESIUM FERMENT, SACCHAROMYCES/SILICON FERMENT, SACCHAROMYCES/ZINC FERMENT, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE
 

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.