Home
Pudër
Giordani Gold
Giordani Gold pudër minerale pllakë

Përshkrim

PËRSOSMËRI SHKËLQYESE

Shijoni lëkurën me dukje të përsosur me Giordani Gold Pudrën, një pudër delikate e lehtë me një përfundim që zgjatë*. E përzier me 90% pluhur mineral dhe antioksidant, lëkura ka një përfundim elegant dhe të përsosur*. FM15.


* Testuar në klient.

  1. Aplikoni pas pudrës së lëngshme duke përdorur brushën e pudrës.
  2. Kaloni brushën në pudër dhe largoni çdo gjë që ngelet.
  3. Përhapeni në fytyrë me lëvizje të shkurtëra dhe të lehta.
  4. Përhapeni drejtë linjës së flokëve dhe mjekrës për një përfundim të përsosur.
  5. Gjithashtu përsosni për një ndritshmëri të mrekullueshme në zonën e dekoltesë.
Mineralet

Një përbërje me 90% minerale thekson mundësinë e qëndrueshmërisë së formulës së pudrës dhe siguron që lëkura juaj të duket e përsosur për kohë më të gjatë. Pudrat sferike krijojnë një kënaqësi në strukturë derisa drita ndërvepron me mineralet për të krijuar një shkëlqim të ndritshëm dhe ndihmon në korrektimin e dukshmërisë së papërsosmërive të lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
TALC, SILICA, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, KAOLIN, ZINC OXIDE, MICA, ZEOLITE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PHENOXYETHANOL, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, CAPRYLYL GLYCOL, SORBIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, LECITHIN, LAUROYL LYSINE, DISODIUM EDTA, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, BHT, CITRIC ACID, +/-: CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 19140, CI 77288
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.