Home
Sapun
Banjë & Dush
Lace Love Sapun

Përshkrim

Për aromë të shkëlqyer, pastrim të përditshëm. Me aromë të kajsisë, dardhës, manjolës, jaseminit, bozhurit, majltës, dru sandali, gjalpë shi dhe qelibar. Sapuni është në formë të zemrës dhe me një dizajn shumë të bukur.
SODIUM PALMATE, SODIUM PALM KERNELATE, AQUA, PARFUM, GLYCERIN, PALM ACID, SODIUM CHLORIDE, HEXYL CINNAMAL, PALM KERNEL ACID, LIMONENE, TETRASODIUM EDTA, TETRASODIUM ETIDRONATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CI 77891, CI 17200

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.