Home
Anti-Celulit dhe tonifikues
Optimals
Optimals body xhel për bark dhe gjoks me kafeinë

Përshkrim

Xhel për trup me performancë të lartë, e bën barkun dhe gjoksin më të fortë, e bën lëkurën të duket e lëmuar. Ndihmon lëkurës të luftoj kundër humbjes së elasticitetit. Me aromë shumë të këndshme. Për përdorim të përditshëm. Me TargetShape Kompleksin, me ekstrakt të botanikëve nga natyra.

Aplikojeni në zonën e barkut dhe gjoksit duke e masazhuar derisa të përthithet. Për rezultate më të mira, përdorni mëngjes dhe mbrëmje.

AQUA, ALCOHOL DENAT., BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, CAFFEINE, MENTHYL LACTATE, IMIDAZOLIDINYL UREA, PARFUM, POLYQUATERNIUM-39, SODIUM HYDROXIDE, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, SODIUM BENZOATE, CYPERUS ESCULENTUS TUBER EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN
Shkencëtarët tanë kanë zgjedhur disa nga përbërësit botanikë më efektivë të njohur në Suedi, për të krijuar vargje të përshtatura të kujdesit të lëkurës me përzierje natyrore të përbërësve suedezë. Njihuni me Optimalet e reja!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.