North for Men
North for Men Advanced Age Control Kremë për Kujdesin e Syve

Përshkrim

North for Men Advaned Age Control Kremë për Sy është solucioni i përsosur hidratues për zonën nën sy, në një xhel-lremë të lehtë që nuk ngjitet dhe absorbohet menjëherë. Formuluar me Arctic Pro Defence, Bio Active Teknologji, Vitamin E dhe Kafeinë, ndihmon në rigjenerimin e syve të lodhur, zvogëlimin e dukshmërisë së linjave dhe zvogëlimin e fryerjeve dhe rrathëve të zeza*.

Testuar oftamologjikisht dhe dermatologjikisht.


- Zvogëlon dukshmërinë e linjave dhe rrudhave: 79% pajtohen*

- Zvogëlon rrathët e zinjë: 76% pajtohen*

- Zvogëlon dukshmërinë e fryrjeve nën sy: 76% pajtohen*

- Lëkura ndihet më e butë*


*Testuar në klient.

Aplikoni një sasi të vogël nën sy çdo mëngjes dhe/ose mbrëmje pas pastrimit. Shmangni kontaktin direkt me sytë.

ARCTIC PRO DEFENCE: Ekstrakti ynë rrënjë nga Siberia Lindore, i pasur me anti-oksidant mbron lëkurën nga agresorët e brendshëm dhe të jashtëm.


Bioactive Teknologjia: Ka një kopleks Tri-Peptid me shumë përfitime duke përfshirë energjinë qelizore, ri-mbushjen e rrudhave nga brenda dhe parandalimin e dukshmërisë së tyre.


Vitamina E: Vepron si një antioksidant për të parandaluar plakjen e parakohshme të shkaktuar nga UV rrezet, derisa përmirësojnë elasticitetin dhe butësinë e lëkurës.


Kafeina: Ndihmon në zvogëlimin e linjave dhe zbutjen e lëkurës së enjtur. Gjithashtu promovon qarkullimin e gjakut nën sy që ndihmon në zvogëlimin e dukshmërisë së rrathëve të zinjë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISOPROPYL PALMITATE, SODIUM POLYACRYLATE, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, CYCLOHEXASILOXANE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, MICA, CAFFEINE, PROPYLPARABEN, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM CITRATE, TOCOPHERYL ACETATE, PISUM SATIVUM EXTRACT, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, TRITICUM MONOCOCCUM SEED EXTRACT, RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HYDROLYZED YEAST PROTEIN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
North for Men North for Men është marka e provuar dhe e besuar e Oriflame për meshkuj – e krijuar për meshkujt që vlerësojnë pamjen dhe ndjenjën e shkëlqyer dhe përpiqen për madhështi çdo ditë. Pavarësisht nga lloji i lëkurës tuaj ose sa të drejtpërdrejta apo të avancuara nevojat tuaja, do të gjeni produktet cilësore që ju nevojiten për të plotësuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit dhe do t'ju frymëzojnë me besimin dhe për të qenë më të mirët që mund të jeni.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.