Home
Pastrues grimi për sy
THE ONE
The ONE solucion për heqjen e grimit ujërezistues

Përshkrim

I FORTË PËR GRIMIN, I BUTË PËR SYTË

Lehtësisht largon grimin e syve rezistent ndaj ujit dhe e bënë zonën delikate rreth syve të butë, të lëmueshme dhe të freskët*. E përsosur për sy sensitiv dhe përdorues të lenteve. Formula pa yndyrë.


*Testuar në klient

  1. Tundni shishen mirë përpara përdorimit.

  1. Vendosni në një copëz të pastër pambuku.

  1. Kaloni pambukun në sy dhe zonën rreth syve derisa të pastrohet tërësisht grimi.
ISOHEXADECANE, AQUA, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, IMIDAZOLIDINYL UREA, SODIUM BENZOATE, BENZOPHENONE-4, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, CI 42090
Teknologjia e avancuar dhe formulimet më të fundit, dallohet nga të tjerat me nuancat në trend, pigmentim të lartë dhe produktet me paketim elegant. THE ONE është projektuar në Stokholm - një nga kryeqytetet e inovacionit në botë dhe ku lindin trendet. Shprehuni me një gamë të gjerë kozmetike për fytyrën, sytë, buzët dhe thonjtë. Nuancat e reja me stil takohen me formate inovative.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.