Home
Aroma
Giordani Gold
Giordani Gold Original Ujë i Parfumuar

Përshkrim

Kolekcioni i preferuar shumëvjeçar Giordani Gold hyn në një epokë të re. Duke shfaqur të njejtën aromë të përjetshme, me zemër të pasur me çel të portokallit e cila rrezaton gjatë gjithë ditës, ky ujë i parfumuar me të vërtetë prekë pasionin dhe vitalitetin e femrës Giordani Gold. Kështu bën edhe shishja e punuar me pedantëri, me detajet e arta dhe precizitet të cilat ngjallin një atomsferë të luksit dhe kualitetit. Ky ujë i parfumuar i shkëlqyeshëm lule-lule e bardhë-drurore është për femrën e cila jeton me pasion.
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, EUGENOL, CITRAL, CINNAMAL, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, CI 16035, CI 19140
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.