Home
Aromat
Giordani Gold
Giordani Gold Man Ujë Tualeti

Përshkrim

Paraqesim të njejtën aromë të vetiverit të rafinuar, e mbështjellur në shishe të punuar me shkathtësi, kjo aromë ikonë shpreh sofistikim dhe karizëm të mashkullit i cili vlerëson gjërat e përsosura në jetë. E qartë dhe me ngazëllim të bergamotit dhe zemrën e piperit të zi, është madhështia e aromës së vetiverit të drurit dhe vula autentike e mashkullit i cili e jeton jetën me pasion.
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL, CITRAL, GERANIOL, FARNESOL
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.