Home
Sprej për Trup & Deodorant
Giordani Gold
Giordani Gold Original Deodorant Roll-on i Parfumuar

Përshkrim

Qëndroni të freskët dhe femëror në të gjithë me aromën e pagabueshme, unike me lule-të bardha-druri të Giordani Gold Original. Karakterizohet nga aroma e lules së portokallit në një aromë të re, më të përqendruar, ju jep një aromë të sofistikuar.

  1. Vendosni deodorantin rrotullues në sqetullat tuaja për një freski të tërë ditës.

  1. Përdorni së bashku me Giordani Gold Original Eau de Parfum (32150) për një efekt edhe më aromatik
AQUA, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, STEARETH-2, PPG-15 STEARYL ETHER, PARFUM, STEARETH-21, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, ALLANTOIN, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, LINALOOL, GERANIOL
 

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.