Home
Sprej për Trup & Deodorant
Giordani Gold
Giordani Gold Man Deodorant Anti-perspirant Roll-On

Përshkrim

Duke filluar me bergamot, e ndjekur nga neroli dhe zemra e jaseminit, qelbiari i vetiverit dhe drurit të sandalit, kjo aromë unike dhe e përjetshme vie tani në deodorant roll-on me aromë më të koncentuar.
AQUA, ALCOHOL DENAT., ALUMINUM CHLOROHYDRATE, C12-13 PARETH-9, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, BUTYLENE GLYCOL, LINALOOL, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.