Home
Kujdesi i këmbëve
Feet up
Feet Up Comfort Kremë për Shputa Kundër- djersitjes

Përshkrim

Formuluar me Vaj natyral të Drurit të Çajit dhe ekstrakt të Sherebeles, Feet Up Comfort Anti-perspirant krema për Shputa është një kremë e testuar dermatologjikisht që menjëherë freskon dhe limiton perspirimin e tepërt, për të mbajtur shputat tuaja të freskëta dhe të thara. Nuk është ngjitëse.

Aplikoni çdo mëngjes pas dushit, duke masazhuar një sasi të vogël të kremit në shputa.

Vaj Natyral i Çajit të drurit & ekstrakt të Sherbelës

Vaji i Çajit të Drurit është i njohur për pastërtinë dhe vetinë freskuese, si dhe përfitimet ushqyese dhe hidratuese. Sherbela, me efektet e veta anti-mikrobike i jep energji lëkurës tuaj.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, PROPYLENE GLYCOL, CETEARYL ALCOHOL, ISOPROPYL MYRISTATE, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARETH-12, KAOLIN, CETEARETH-20, DIMETHICONE, METHYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, MENTHOL, SODIUM BENZOATE, PROPYLPARABEN, PARFUM, SALVIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, LACTIC ACID, POTASSIUM SORBATE
Feet Up ofron kujdes për këmbët për të gjithë familjen tuaj, duke ofruar produkte të kujdesit të përgjithshëm dhe të avancuar veçanërisht për ju që të arrini këmbë të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta. Kjo gamë ofron një rutinë të plotë të kujdesit për këmbët për të përkëdhelur, kujdesur dhe gjallëruar këmbët e lodhura.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.