Home
Kujdesi i këmbëve
Feet up
Feet Up Comfort Kremë për Zbutjen e Shputave

Përshkrim

Thuani lamtumirë thatësisë dhe përshëndetni shputat e buta dhe të shëndetshme me vetitë zbutëse të Arnikas dhe Jojobas natyrale. Feet Up Comfort Daily Softening Krema për Shputa është e formuluar me një strukturë jashtëzakonisht të butë dhe është e lehtë për tu aplikuar dhe ideale për të ofruar hidratim të përditshëm pa ngjitje. Testuar dermatologjikisht.


Ne rekomandojmë hapat e thjeshtë si në vijim për rutinën e përsosur me Feet Up Comfort:


HAPI 1: Relaxing Bath Soak (32375) - tonikur i përsosur për shputa pas një dite të gjatë.


HAPI 2: Skrabi Stimulues për Shputa (32373) - pastron shputat tuaja në përgatitje për kremën.


HAPI 3: Kremë Ditore Zbutëse për Shputa (32369) - e përsosur për përdorim në mëngjes pasi që absorbohet shpejtë dhe nuk ngjitet.


HAPI 4. Kremë Hidratuese e Natës për Shputa (32370) - qerasja e përsosur e mbrëmjes. Përdoreni me Feet Up Comfort Qorapet për Rezultate më të mira!


HAPI 5: Sprej Rigjenerues për Shputa (32372) - përdoreni në çfarëdo kohe për të freskuar shputat apo këpucët tuaja.

Aplikoni në shputa të pastra duke masazhuar në sasi të vogël të kremës në tërësi.

EKSTRAKT NATYRAL I ARNIKËS DHE VAJ JOJOBA

Arnica njihet për efektet e saj qetësuese, zbutëse dhe mbrojtëse në lëkurë. Gjithashtu ndihmon në regjenerim. Vaji jojoba është një nga hidratuesit më të mirë dhe më zbutës për lëkurë të shëndetshme, duke ju falënderuar aftësisë së saj për të depërtuar në lëkurë dhe për të theksuar elasticitetin natyral.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, UREA, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SODIUM CETEARYL SULFATE, CETEARETH-12, PARFUM, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONE, PROPYLPARABEN, ARNICA MONTANA FLOWER EXTRACT, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID
Feet Up ofron kujdes për këmbët për të gjithë familjen tuaj, duke ofruar produkte të kujdesit të përgjithshëm dhe të avancuar veçanërisht për ju që të arrini këmbë të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta. Kjo gamë ofron një rutinë të plotë të kujdesit për këmbët për të përkëdhelur, kujdesur dhe gjallëruar këmbët e lodhura.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.