Home
Kujdesi i këmbëve
Feet up
Feet Up Comfort Kremë Hidratuese për Shputa

Përshkrim

Mbështjellni këmbët me këtë kremë të pasur e cila hidraton intenzivisht. Me ekstakte natyrale të Avokados & Aloe Verës, do të zbut edhe lëkurën më të vrazhdë dhe do të ndihmoj relaksimin e këmbëve deri sa ju fleni. Testuar dermatologjikisht. Kremë e cila hidraton intenzivisht gjatë natës, me Avokado & Aloe Vera të cilat relaksojnë këmbët e lodhura dhe zbusin edhe lëkurën më të vrazhdë brenda natës. Testuar dermatologjikisht.


Ne rekomandojmë të ndiqni hapat e thjeshtë si në vijim për rutinën e përsosur me Feet Up Comfort:


HAPI 1: Relaxing Bath Soak (32375) - tonikur i përsosur për shputa pas një dite të gjatë.

HAPI 2: Skrabi Stimulues për Shputa (32373) - pastron shputat tuaja në përgatitje për kremën.

HAPI 3: Kremë Ditore Zbutëse për Shputa (32369) - e përsosur për përdorim në mëngjes pasi që absorbohet shpejtë dhe nuk ngjitet.

HAPI 4. Kremë Hidratuese e Natës për Shputa (32370) - qerasja e përsosur e mbrëmjes. Përdoreni me Feet Up Comfort Qorapet për Rezultate më të mira!

HAPI 5: Sprej Rigjenerues për Shputa (32372) - përdoreni në çfarëdo kohe për të freskuar shputat apo këpucët tuaja.

Masazhoni tërësisht në shputa të pastra çdo natë, duke i lënë kohë kremës të absorbohet përpara se të çoheni. Për rezultate të theksuara, aplikoni kremën dhe pastaj vishni Çorapet Hidratuese (16675) gjatë kohës që jeni në gjumë.

VAJ NATYRAL I AVOKADOS DHE LËNG I FLETËS SË ALOE VERËS

Me antioksidant mbrojtës dhe acide yndyrore, Vaji i Avokados ka veti jashtëzakonisht rigjeneruese dhe ndihmon në hidratimin dhe zbutjen e lëkurës. Aloe Vera e pasur me vitamina dhe minerale ndihmon në hidratim, qetësim dhe mbajtje të rinisë së lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, UREA, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SODIUM CETEARYL SULFATE, CETEARETH-12, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONE, PROPYLPARABEN, PARFUM, PANTHENOL, PERSEA GRATISSIMA OIL, LIMONENE, LINALOOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, HEXYL CINNAMAL
Feet Up ofron kujdes për këmbët për të gjithë familjen tuaj, duke ofruar produkte të kujdesit të përgjithshëm dhe të avancuar veçanërisht për ju që të arrini këmbë të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta. Kjo gamë ofron një rutinë të plotë të kujdesit për këmbët për të përkëdhelur, kujdesur dhe gjallëruar këmbët e lodhura.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.