Home
Kujdesi i këmbëve
Feet up
Feet Up Comfort Kremë Ushqyese për Shputa

Përshkrim

Trajtoni shputat tuaja me ushqim më të pasur në çdo kohë me këtë kremë nga Dylli i Bletëve dhe Vaj Bajamesh. Jo vetëm që ushqen intenzivisht, por ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe përmirëson gjendjet e shputave në përgjithësi. Testuar dermatologjikisht.


QËNDRON-GJATË

JUMBO 150ml MADHËSIA!

Aplikoni në shputa të pastra duke masazhuar në sasi të vogël të kremës në tërësi.

DYLL NATYRAL BLETE DHE VAJ BAJAME

Njihet për vetitë e saj të jashtëzakonshme qetësuese dhe zbutëse, Dylli i Bletës gjithashtu është i jashtëzakonshëm për rikthimin e hidratimit vital të lëkurës. Vaji i Bajames gjithashtu është një hidratues i mrekullueshëm bashkë me aftësinë e saj për të rigjeneruar dhe mbrojtur lëkurën.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, STEARYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARETH-12, DIMETHICONE, SODIUM CETEARYL SULFATE, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, CERA ALBA, PARFUM, METHYLPARABEN, CITRIC ACID, PROPYLPARABEN, ETHYLPARABEN, SODIUM HYDROXIDE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CI 15985, CI 19140
Feet Up ofron kujdes për këmbët për të gjithë familjen tuaj, duke ofruar produkte të kujdesit të përgjithshëm dhe të avancuar veçanërisht për ju që të arrini këmbë të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta. Kjo gamë ofron një rutinë të plotë të kujdesit për këmbët për të përkëdhelur, kujdesur dhe gjallëruar këmbët e lodhura.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.