Home
Kujdesi i këmbëve
Feet up
Feet Up Comfort Sprej për Shputa

Përshkrim

Dhuroni jetë shputave të lodhura kurdo që ju duhet me efektin e menjëhershëm të sprejit freskues. I pasur me vajëra natyral të Eukaliptit dhe Mentes freskon duke i bërë shputat tuaja me aromë të këndshme dhe pa kundërmim.

Testuar dermatologjikisht dhe e përshtatshme për përdorim brenda këpucëve gjithashtu!


Ne rekomandojmë të ndiqni hapat e thjeshtë si në vijim për rutinën e përsosur me Feet Up Comfort:


HAPI 1: Relaxing Bath Soak (32375) - tonikur i përsosur për shputa pas një dite të gjatë.

HAPI 2: Skrabi Stimulues për Shputa (32373) - pastron shputat tuaja në përgatitje për kremën.

HAPI 3: Kremë Ditore Zbutëse për Shputa (32369) - e përsosur për përdorim në mëngjes pasi që absorbohet shpejtë dhe nuk ngjitet.

HAPI 4. Kremë Hidratuese e Natës për Shputa (32370) - qerasja e përsosur e mbrëmjes. Përdoreni me Feet Up Comfort Qorapet për Rezultate më të mira!

HAPI 5: Sprej Rigjenerues për Shputa (32372) - përdoreni në çfarëdo kohe për të freskuar shputat apo këpucët tuaja.

Spërkatni në këmbë të pastra dhe të thata duke e mbajtur shishen 15 cm larg lëkurës tuaj. E përshtatshme edhe për përdorim brenda këpucëve tuaja.

Vajra Natyrale të Eukalipit & Mentës

I çmuar për vetitë freskuese, vaji i Eukalipit është i njohur edhe për zbutje të lëkurës. Vaji i mentës përmban mentoll i cili ka veti zbutëse dhe ka efekte freskuese.

Të gjithë Përbërësit
ALCOHOL DENAT., BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, PARFUM, TRIETHYL CITRATE, MENTHOL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, GLYCERIN, LIMONENE, MENTHA PIPERITA OIL, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, AQUA
Feet Up ofron kujdes për këmbët për të gjithë familjen tuaj, duke ofruar produkte të kujdesit të përgjithshëm dhe të avancuar veçanërisht për ju që të arrini këmbë të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta. Kjo gamë ofron një rutinë të plotë të kujdesit për këmbët për të përkëdhelur, kujdesur dhe gjallëruar këmbët e lodhura.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.