Home
Aroma
Koleksioni i Femrave
Women's Collection Innocent White Lilac Ujë Tualeti

Përshkrim

Dërgoni veten në kopshtin e mbushur me lule. Kur hyni në kopsht ju takoheni me njomësinë dhe notat e gjetheve të gjelbërta. Sa më thellë që hyni, e shihni se si lulja e bardhë ju dërgon te jorgovani.
ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, ISOEUGENOL, COUMARIN, PHENOXYETHANOL

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.