Home
Deodorantet
Giordani Gold
Giordani Gold Man Deodorant Anti-perspirant në Sprej

Përshkrim

Deodorant anti-perspirant me aromë të vetiverit, kjo aromë ikonë përfaqëson sofistikim dhe karizmë. Tani me aromë më të koncentruar të bergamotit, piperit të zi dhe vetiverit.
BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, PARFUM, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LIMONENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL
 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.