Home
Kremë dite
Optimals
Optimals Hydra Mat Balanc Lëng Ditor për Lëkurë të Yndyrshme

Përshkrim

Lëkurë të pastër Matte


Një lëng i lehtë matës ditor për lëkurën me vaj që hidraton, zvogëlon dhe parandalon vajosjen dhe minimizon shfaqjen e poreve. Me përzierjen përbërëse natyrore suedeze të Shelgës së Bardhë dhe Hithrës së Bardhë, plus Vitaminën B5 dhe Aktin Anti-ndotjes.


REDUKTON YNDYRËN E LËKURËS- 9/10 GRA PAJTOHEN*I përshtatshëm për të gjitha moshat. E përsosur për lëkurën me vaj.


Testuar Dermatologjikisht edhe nga konsumatorët


* Testuar nga konsumatori

Aplikoni çdo mëngjes në lëkurë të pastër, shmangni zonën rreth syve.

Me përzierje përbërësish natyral Suedez të Shelgut të Bardhë dhe Hithit të Bardhë me Vitamin B5 dhe Anti-Pollution Aktiv.


Shelgu i Bardhë inkurajon poret për të funksionuar në mënyrë të duhur dhe gjithashtu ka një mundësi pastrimi të butë, që promovon lëkurë më të butë me pore më të rafinuara.


Hithi i Bardhë njihet për aftësinë e saj antioksidante dhe qetësuese që ndihmon në zbutjen dhe mbrojtjen e lëkurës së yndyrshme me shenja.


Vitamina B5 ndihmon në bërjen e lëkurës mat duke kontrolluar yndyrën e tepërt.


Anti-pollution Active ndihmon në mbrojtjen e lëkurës kundër agresorëve ambientalë siq janë ajri i ndotur duke e mbrojtur lëkurën fizikisht si një lëkurë e dytë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, ALCOHOL DENAT., DISTARCH PHOSPHATE, GLYCERIN, NYLON-12, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, PARFUM, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, IMIDAZOLIDINYL UREA, SQUALANE, SALICYLIC ACID, SALIX ALBA BARK EXTRACT, POLYSORBATE 60, BHT, SODIUM HYDROXIDE, SORBITAN ISOSTEARATE, BIOSACCHARIDE GUM-4, LAMIUM ALBUM LEAF EXTRACT, NIACINAMIDE, SODIUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, CALCIUM PANTOTHENATE, MALTODEXTRIN, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PYRIDOXINE HCL, TOCOPHERYL ACETATE, SILICA, CI 19140, CI 42090
Kthejeni lëkurën e dehidratuar ose të thatë në një lëkurë të qetë, rrezatuese, me ushqimin e duhur të lëkurës. Optimals Hydra Radiance, ekuilibri i duhur i ushqyesve të lëkurës nga Ekstrakte Bimore Suedeze, i formuluar për të përmbushur nevojat e lëkurës së dehidratuar - për lëkurë më rrezatuese!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.