Home
Kremë dite
Optimals
Optimals Age Revive Kremë e Ditës Kundër Plakjes FM 15

Përshkrim

Kremë e ditës kundër-plakjes që ka për target shumë shenja të plakjes. Ndihmon në zvogëlimin e dukshmërisë së linjave dhe rrudhave dhe funksionon në hidratim, ndritshmëri dhe rigjallërim. Mbronë kundër plakjes së parakohshme dhe ndihmon në mbrojtjen kundër ajrit të ndotur. Formuluar me një përzierje përbërësish Suedezë, Anti-pollution Active dhe Firming Active. Testuar dermatologjikisht. Për të gjitha llojet e lëkurës.

Aplikoni çdo mëngjes në lëkurë të pastër, duke shmangur zonën rreth syve. Për rezultate më të mira, rekomandojmë një rutinë ditore për kujdes të lëkurës duke përdorur gamën e plotë Optimals Age Revive.

Përbërësit kryesor përfshijnë:

  • Një përzierje përbërësisht suedez me Mështekën Argjendi, Ribes të kuq, Pjeshkë të Egër dhe Vaj të Farës së Lirit (Krema e ditës dhe natës). Optimizuar për të ju ndihmuar të arrini lëkurë më të bukur me dukje më të re duke përmirësuar shenjat e plakjes.
  • Aktivi Fortësues - ndihmon në fortësimin e kolagjenit dhe degradimin e elastinës dhe përmirësimin e sintezës së proteinave kryesore të cilat ndihmojnë në rigjenerimin e fortësisë së lëkurës dhe elasticitetit.
  • Anti-pollution Active - vepron si një shtresë mbrojtëse mbi lëkurë që lufton agresorët ambientalë siq jan ajri i ndotur, për një lëkurë të ndritshme dhe të hidratuar.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, HOMOSALATE, OCTOCRYLENE, GLYCERIN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BUTYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, BEHENETH-25, DIMETHICONE, SQUALANE, CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, POLYSORBATE 60, XANTHAN GUM, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DISODIUM EDTA, LINUM USITATISSIMUM SEED OIL, SORBITAN ISOSTEARATE, SODIUM HYDROXIDE, PISUM SATIVUM EXTRACT, BIOSACCHARIDE GUM-4, BHT, SODIUM CITRATE, BETULA ALBA LEAF EXTRACT, RIBES RUBRUM FRUIT EXTRACT, HIPPOPHAE RHAMNOIDES EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.