Home
Kremë nate
Optimals
Optimals Age Revive Kremë e Natës Kundër Plakjes

Përshkrim

Kremë e natës kundër plakjes që ka për target shenja të ndryshme të plakjes. Hidraton intensivisht dhe ushqen lëkurën tuaj brenda natës duke zvogëluar dukshmërinë e linjave dhe rrudhave dhe duke rikthyer lëkurën më të ndritshme, që duket më e re në mëngjes. Formuluar me një përzierje të përbërësve Suedezë dhe Firming Active. Testuar dermatologjikisht. Për të gjitha llojet e lëkurës.

Aplikoni çdo mëngjes në lëkurë të pastër, duke shmangur zonën rreth syve. Për rezultate më të mira, rekomandojmë një rutinë ditore për kujdes të lëkurës duke përdorur gamën e plotë Optimals Age Revive.

Përbërësit kryesor përfshijnë:

  • Një përzierje përbërësisht suedez me Mështekën Argjendi, Ribes të kuq, Pjeshkë të Egër dhe Vaj të Farës së Lirit (Krema e ditës dhe natës). Optimizuar për të ju ndihmuar të arrini lëkurë më të bukur me dukje më të re duke përmirësuar shenjat e plakjes.
  • Aktivi Fortësues - ndihmon në fortësimin e kolagjenit dhe degradimin e elastinës dhe përmirësimin e sintezës së proteinave kryesore të cilat ndihmojnë në rigjenerimin e fortësisë së lëkurës dhe elasticitetit.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, DICAPRYLYL CARBONATE, CYCLOPENTASILOXANE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, PROPANEDIOL, CYCLOHEXASILOXANE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, SODIUM POLYACRYLATE, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, LINUM USITATISSIMUM SEED OIL, PARFUM, DISODIUM EDTA, XANTHAN GUM, PISUM SATIVUM EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CITRATE, BETULA ALBA LEAF EXTRACT, RIBES RUBRUM FRUIT EXTRACT, HIPPOPHAE RHAMNOIDES EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, +/-: CI 77891
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.