Home
Kremë për sy
Optimals
Optimals Age Revive Kremë për Sy Kundër Plakjes

Përshkrim

Kremi kundër plakjes Optimals Age Revive kundër plakjes ndihmon për të zbuluar lëkurë të bukur, me pamje më të re duke synuar zbutjen e shenjave të shumta të plakjes. Ndihmon në zvogëlimin e vijave të holla dhe rrudhave, ndërsa ndriçon dhe zvogëlon fryrjen dhe rrathët e errët rreth zonës së syve. Fton lëkurën tuaj dhe ndihmon për të stimuluar mikrocirkulimin për të zvogëluar shenjat e lodhjes. Formuluar me një përbërje natyrore suedeze dhe kafeinë. Testuar dermatologjikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.


Kur shkencëtarët tanë konsumatorët testuan * Optimals Age Revive Krem kundër plakjes së syve si pjesë e një rutine të përditshme të kujdesit të lëkurës duke përdorur të gjithë gamën Age Revive ata arritën rezultate të shkëlqyera!


 • 8/10 gra bien dakord Age Revive zvogëlon vijat e holla dhe rrudhat *
 • 9/10 gra bien dakord Age Revive përmirëson butësinë e lëkurës *
 • 8/10 gra bien dakord Age Revive përmirëson shkëlqimin e lëkurës *
 • 8/10 gra bien dakord Age Revive përmirëson qëndrueshmërinë e lëkurës *
 • 8/10 gra bien dakord Age Revive përmirëson elasticitetin e lëkurës *
 • 7/10 gra bien dakord Age Revive zvogëlon shfaqjen e njollave të errëta *
 • 8/10 gra bien dakord Age Revive përmirëson dhe barazon tonin e lëkurës *
 • 9/10 gra bien dakord Age Revive përmirëson hidratimin e lëkurës *
 • 7/10 gra bien dakord Age Revive Krem kundër plakjes së syve shkëlqen menjëherë zonën nën sy *
 • 8/10 gra bien dakord Age Revive Krem kundër plakjes për sytë zvogëlon shfaqjen e rrathëve të errët *
 • 7/10 gra bien dakord Age Revive Krem kundër plakjes për sytë zvogëlon qeskat nën sy *

Përdoreni dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, në lëkurë të pastër. Lehtësisht shtrydhni tubin, aplikoni poshtë syve nga këndi i brendshëm drejtë këndit të jashtëm dy herë. Shmangni kontaktin direkt me sy. Për rezultate më të mira rekomandohet një rutinë ditore për kujdes të lëkurës duke përdorur gamën e plotë të Optimals Age Revive.

Përbërësit kryesorë përfshijnë:

 • Një përzierje përbërësisht suedez me Mështekën Argjendi, Ribes të kuq, Pjeshkë të Egër dhe Vaj të Farës së Lirit (Krema e ditës dhe natës). Optimizuar për të ju ndihmuar të arrini lëkurë më të bukur me dukje më të re duke përmirësuar shenjat e plakjes.
 • Kafeinë - që njihet si një përbërës i domosdoshëm për kremat e syve, Kafeinën dhe është i njohur si theksues i mikroqarkullimit të gjakut. Konkretisht, kjo ndihmon në zvogëlimin e qeseve nën sy dhe rrathëve të zinjë.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, ISONONYL ISONONANOATE, CYCLOHEXASILOXANE, SILICA, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, ISOHEXADECANE, CAPRYLYL GLYCOL, POLYSORBATE 80, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAFFEINE, MICA, SODIUM HYDROXIDE, SORBITAN OLEATE, AESCULUS HIPPOCASTANUM SEED EXTRACT, BETULA ALBA LEAF EXTRACT, RIBES NIGRUM FRUIT EXTRACT, RIBES RUBRUM FRUIT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, SUCROSE, SORBIC ACID, CI 77891
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.