Home
Serum & përforcues
Optimals
Optimals Age Revive Serum Kundër Plakjes

Përshkrim

Serum kundër plakjes që ka për target shumë shenja të pleqërisë. Ndihmon në zvogëlimin e linjave dhe rrudhave, hidraton menjëherë dhe rimbush lëkurën, dhe ndihmon në minimizimin e dukshmërisë së poreve përderisa vepron në rritjen e shkëlqimit të lëkurës. E formuluar me përzierje përbërësish natyralë Suedezë dhe Acid Hialuronik. Testuar dermatologjikisht. Për të gjitha llojet e lëkurës.

Aplikoni çdo mbrëmje në lëkurë të pastër, duke shmangur zonën rreth syve. Për rezultate më të mira, rekomandojmë një rutinë ditore për kujdes të lëkurës duke përdorur gamën e plotë Optimals Age Revive.

Përbërësit kryesor përfshijnë:

  • Një përzierje përbërësisht suedez me Mështekën Argjendi, Ribes të kuq, Pjeshkë të Egër dhe Vaj të Farës së Lirit (Krema e ditës dhe natës). Optimizuar për të ju ndihmuar të arrini lëkurë më të bukur me dukje më të re duke përmirësuar shenjat e plakjes.
  • Acid Hialuronik - luan një rol kritik në aftësinë e lëkurës për të ruajtur elasticitetin dhe për të targetuar shenajt e plakjes. Me aftësinë e saj unike për të ruajtur hidratimin ndihmon në ofrimin e hidratimit intensiv, ndritshmërisë së menjëhershme dhe strukturës më të lmueshme dhe më të fortë të lëkurës.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, BETAINE, NYLON-12, PEG-12 DIMETHICONE, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, CYCLOHEXASILOXANE, PARFUM, ISOHEXADECANE, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, POLYSORBATE 80, LINUM USITATISSIMUM SEED OIL, XANTHAN GUM, SILICA, SORBITAN OLEATE, BETULA ALBA LEAF EXTRACT, RIBES RUBRUM FRUIT EXTRACT, RUBUS FRUTICOSUS JUICE, SODIUM HYALURONATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.
Formulat efektive të Age Revive, me përzierjet natyrore të përbërësve suedezë, synojnë posaçërisht shenja të shumta të plakjes. Rrudhat dhe vijat e imta duken të zvogëluara, dhe lëkura juaj mbetet e dukshme dhe e ndjerë më e fortë, e butë dhe më e shkëlqyeshme.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.