Home
Sprej për Trup & Deodorant
Possess
Possess Man Anti-Perspirant Deodorant në Sprej

Përshkrim

Ngrohtësia e Possess Man aromës karizmatike, tani në një deodorant në sprej anti-perspirant. E definuar nga përplasja e Grejpfrutit të freskët dhe Laurel Vajit me varshmërinë e notave intoksikuese të Orrisit, e përsosur për një mashkull me shpirt Spartani, fati i të cilit është të sundojë botën!

Spërkateni nën krahë nga një distancë prej 15 cm.

BUTANE, ISOBUTANE, PROPANE, AQUA, CYCLOPENTASILOXANE, PARFUM, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, CAPRYLYL GLYCOL, LIMONENE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, CITRONELLOL, COUMARIN

Aromat legjendare të inspiruara nga njerëzit legjendarë. Nënkupton fuqi dhe joshje, inspiruar nga përbërësit premium derisa notat e forta krijojnë një eksperiencë të paharrueshme aromatike. Sekreti i fuqisë së pashterrshme të Thorit është mollët e arta të Idunit. Me to, ajo i jep pavdekësi, rini, fuqi dhe forcë. Si mbrojtësi i vetëm i këtyre mollëve magjike, fati i tij është në duart e saj. Ky është sekreti i tyre. 

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.