Home
Shampo
Love Nature
Love Nature Shampon për Flokë të Thatë Grurë & Vaj Kokosi

Përshkrim

Ky shampon kremoz me Grurë natyral dhe Vaj Kokosi pastron lehtësisht flokët dhe ndihmon në përmirësimin e thatësisë dhe dëmtimeve në të ardhmën. Formulë biodegraduese.
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, COCO-GLUCOSIDE, LAURETH-3, GLYCOL DISTEARATE, PARFUM, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM CITRATE, 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL, SODIUM HYDROXIDE, COCOS NUCIFERA OIL, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, PHENOXYETHANOL, CI 16035, CI 19140, CI 42090
Kënaqni shqisat tuaja me formula të ëmbla dhe të lëngshme të frymëzuara nga natyra. Zbuloni universin Love Nature të mbushur me produkte të përditshme, ekstrakte organike natyrale dhe formula të kujdesshme. Cilën do të provoni më parë?

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.