Home
Kremë nate
Novage+
NovAge Time Restore Krema Regjenerative e Natës

Përshkrim

USHQYERJE INTENSIVE GJATË NATËS PËR LËKURË TË PJEKUR


NovAge Time Restore Krema Rigjeneruese e Natës ofron kujdes ushqyes dhe të rehatshëm gjatë natës për lëkurën e pjekur.


USHQEN LËKURËN E PJEKUR - 96%*1

LËKURA NDIHET MË E DENDUR DHE E DEFINUAR - 88%*1

ZVOGËLON SHENJAT E PLAKJES - 70%*1

ZBUTË RRUDHAT E THELLA 82%*1


Promovon lëkurë më të dendur dhe më elastike me kontura më të definuara dhe rrudha të thella më pak të dukshme.


*1 Testuar në klient në 77 femra të moshës 55 deri 65 në më shumë se 6 javë duke përdorur NovAge Time Restore Setin për Kujdes të Lëkurës.

HAPI 4: HIDRATIMI - RIGJENERON & MBRONË

Si produktet më të plota në rutinën tuaj, krema e ditës dhe e natës ofrojnë shtresën e fundit të përbërësve aktivë së bashku me hidratim - dhe bëjnë punë të ndryshme kështu që ju duhen të dyja. Krema e ditës është e dizajnuar të ndihmojë në mbrojtjen e lëkurës tuaj nga agresorët ditorë; krema e natës është e dizajnuar të rikthejë, rigjenerojë dhe ruajë hidratimin gjatë kohës që flini.


1/ Aplikoni vetëm 5 pika të kremës - në ball, në faqe, në hundë dhe mjekër.

2/ Me gishtërinjë përhapni butësisht apo masazhoni lehtësisht kremën në mënyrë të njëtrajtshme në fytyrë duke shmangur zonën rreth syve, derisa të absorbohet tërësisht.

Mundësuar nga GenisteinSOY Teknologjia, Ribwort Ekstrakti i qelizave bimore amë dhe Vajërat e farës së Lules së Livadhit dhe Boronicës.


GenisteinSOY Teknologjia ndihmon në ngritjen e kolagjenit dhe përmirësimin e niveleve të hidratimit në lëkurë kështu duke zvogëluar dukshmërinë e rrudhave të thella.


Ribwort Ekstrakti i Qelizave Bimore amë ndihmon në parandalimin e degradimit të matriksës strukturale të lëkurës dhe mirëmbajtjen e densitetit dhe zbehjen e zhvillimit të shenjave të plakjes.


Vajërat natyral të Lules së Livadhit dhe Boronicës janë të mbushura me acide yndyrore ushqyese të cilat promovojnë lëkurë të butë, të lëmueshme dhe elastike.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, DIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISONONYL ISONONANOATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PROPANEDIOL, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, LIMNANTHES ALBA SEED OIL, PHENOXYETHANOL, PARFUM, CAPRYLYL GLYCOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, CETEARETH-20, CARBOMER, SQUALANE, XANTHAN GUM, RIBES NIGRUM SEED OIL, PISUM SATIVUM EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, POLYSORBATE 60, SODIUM CITRATE, ALCOHOL, PLANTAGO LANCEOLATA LEAF EXTRACT, SORBITAN ISOSTEARATE, BHT, POLYSORBATE 80, LECITHIN, DIACETYL BOLDINE, LIMONENE, CITRAL, COUMARIN, CITRIC ACID, SOY ISOFLAVONES, TOCOPHEROL, +/-: CI 77891, CI 19140, CI 15510

Bukuria e vërtetë nuk duhet të jetë e përsosur; duhet të keni vetbesim në lëkurën tuaj. Duke targetuar humbjen e densitetit dhe definimit, rrudhat e thella, thatësinë dhe shenjat e plakjes, NovAge Time Restore ridefinon çfarë do të thotë të keni lëkurë të pjekur, dhe i lejon vetes tuaj të jashtme të përshtatet me atë se si ndiheni nga brenda.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.