Home
Kremë për sy
Novage+
NovAge Time Restore Kremë për Sy & Buzë

Përshkrim

NJË TË-GJITHA-NË-NJË PËR SY DHE BUZË


NovAge Time Restore Kremë për Sy dhe Buzë është e dizajnuar në mënyrë të veçantë për lëkurën e pjekur.


KONTURA MË TË DEFINUARA PËR SY DHE BUZË - 77%*2


ZBUTË RRUDHAT MBI BUZË - 74%*2


Mundësuar nga GenisteinSOY Teknologjia dhe Eyebright ekstrakti, kjo kremë ushqyese për sy dhe buzë ndihmon në definimin, konturën dhe zbutjen e rrudhave të thella rreth syve dhe mbi buzë, derisa zbehë dukshmërinë e rrathëve të zinjë dhe fryerjeve nën sy.


*Testuar në konsumatorë

HAPI 2: SYTË DHE BUZËT - PËRKUJDES I FOKUSUAR

Sytë janë fokusi kryesor në fytyrën tuaj. Ato gjithashtu tregojnë kur jeni të lodhur dhe janë vendi i parë ku shfaqen rrudhat. Kjo është përshkak se lëkura rreth syve është shumë më e hollë se sa në pjesën tjetër të fytyrës. Kremat për sy kanë struktura më të lehta, janë pa aromë dhe përmbajnë sasinë e duhur të përbërësve aktivë për të targetuar nevojat e veçanta të zonës rreth syve siq janë linjat, fryrjet dhe rrathët e zinjë.


1/ Vendosni kremën në ashtin rreth syrit. Një pikë kremë është e mjaftueshme për secilin sy.

2/ Përhapni lehtësisht derisa të absorbohet. Shmangni kontaktin direkt me sy.

Mundësuar nga GenisteinSOY Teknologjia dhe Eyebright Ekstrakti


GenisteinSOY Teknologjia ndihmon në theksimin e kolagjenit të lëkurës dhe niveleve të ujit qelizor, ngritë hidratimin dhe gjithashtu ndihmon në ridensifikimin e lëkurës dhe qetësimin e rrudhave të thella.


Eyebright Ekstrakti ndihmon në fortësimin e kapilarëve në zonën rreth syve për mikroqarkullim të përmirësuar, zbehje të dukshmërisë së rrathëve të zinjë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, ISOPROPYL MYRISTATE, HYDROGENATED OLIVE OIL CETYL ESTERS, SORBITOL, GLYCERYL STEARATE SE, BUTYLENE GLYCOL, POLYACRYLATE-13, CETEARETH-20, PHENOXYETHANOL, POLYISOBUTENE, CAFFEINE, TOCOPHERYL ACETATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, CARBOMER, PANTHENOL, TETRAHYDROXYPROPYL ETHYLENEDIAMINE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, MICA, POLYSORBATE 20, SORBITAN ISOSTEARATE, PISUM SATIVUM EXTRACT, EUPHRASIA OFFICINALIS EXTRACT, SODIUM CITRATE, ALCOHOL, POLYSORBATE 80, LECITHIN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, SOY ISOFLAVONES

Bukuria e vërtetë nuk duhet të jetë e përsosur; duhet të keni vetbesim në lëkurën tuaj. Duke targetuar humbjen e densitetit dhe definimit, rrudhat e thella, thatësinë dhe shenjat e plakjes, NovAge Time Restore ridefinon çfarë do të thotë të keni lëkurë të pjekur, dhe i lejon vetes tuaj të jashtme të përshtatet me atë se si ndiheni nga brenda.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.