Home
Serum & përforcues
Novage+
NovAge Time Restore Serum Revitalizues

Përshkrim

NJË NGRITJE E HIDRATIMIT PËR TË REVITALIZUAR LËKURËN


NovAge Time Restore Serumi Revitalizues është një zbukurues i dedikuar për lëkurën e pjekur.


LËKURA DUKET E REAKTIVIZUAR DHE E PËRTRIRË - 82%*2


Serumi i mëndafshtë intensivisht hidraton, duke përmirësuar tonet e lëkurës dhe duke nxjerrë ndritshmërinë natyrale, për një lëkurë që duket e freskët, e përtrirë dhe e rigjeneruar.


Dizajuar që të theksojë performancën e Time Restore kremërave të ditës dhe natës.


*2 Testuar në klient.

HAPI 3: RRITJA E EFEKTIT - AKTIVIZONI FUQINË

E pasur me aktivë me strukturë të lehtë, serumet janë ngritja e rutinës tuaj, të dizajnuara për tu aplikuar përpara kremës tuaj të ditës dhe të natës. Struktura e lëngshme e serumit është e dizajnuar që të absorbohet dhe të ofrojë hidratim dhe aktive shpejtë dhe me efikasitet.


1/ Vendosni një pompë të serumit në pjesën e pasme të dorës.

2/ Merrni produktin me maja të gishtërinjëve dhe vendosni njëtrajtshmërisht në fytyrë, duke shmangur zonën rreth syve.

3/ Vendosni në lëkurë apo përhapni butësisht në fytyrë derisa të absorbohet.

Mundësuar nga GenisteinSOY Teknologjia dhe Liquorice Ekstrakti.


Genistein SOY Teknologjia ndihmon në theksimin e kolagjenit të lëkurës dhe niveleve të ujit qelizor, ngritë hidratimin dhe ndihmon në ridensifikimin e lëkurës dhe zbutjen e rrudhave të thella.


Liquorice përmbanë një isoflavon që ndihmon në ndriqimin e toneve të lëkurës duke përfshirë një hap kryesor në prodhimin e melaninës.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, PROPANEDIOL, OLETH-20, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, IMIDAZOLIDINYL UREA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM, CHONDRUS CRISPUS POWDER, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, PISUM SATIVUM EXTRACT, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, SODIUM CITRATE, AGAR, SODIUM CHLORIDE, BIOSACCHARIDE GUM-1, ALCOHOL, SODIUM HYALURONATE, MICA, POLYSORBATE 80, GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT, BENZOIC ACID, GLUCOSE, LECITHIN, SILICA, POTASSIUM CHLORIDE, DEHYDROACETIC ACID, XANTHAN GUM, GLYOXAL, SODIUM BENZOATE, SOY ISOFLAVONES, POTASSIUM SORBATE, +/-: CI 77891, CI 77491

Bukuria e vërtetë nuk duhet të jetë e përsosur; duhet të keni vetbesim në lëkurën tuaj. Duke targetuar humbjen e densitetit dhe definimit, rrudhat e thella, thatësinë dhe shenjat e plakjes, NovAge Time Restore ridefinon çfarë do të thotë të keni lëkurë të pjekur, dhe i lejon vetes tuaj të jashtme të përshtatet me atë se si ndiheni nga brenda.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.