Novage+
NovAge Nutri6 Facial Oil Kapsulat

Përshkrim

Intensivisht të ushqyeshme, kapsula një përdorimshe për fytyrë, qafë dhe pjesën dekolte. E përbërë nga një përzierje unike e gjashtë vajërave të pasur me vlera ushqyese, të cilat rikthejnë butësinë dhe shkëlqimin e lëkurës. E përshtatshme për çdo femër. E testuar nga klientët. 30 kapsula.

Si t'a përdorni:

Për rezultate më të mira përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje për një muaj, kur lëkura juaj ka nevojë për ushqim shtesë. Përdoreni si shtesë bashkë me rutinën tuaj të zakonshme për kujdes të lëkurës. Aplikoni pas pastrimit dhe përpara hidratimit. Hapeni kapsulën dhe vendoseni në fytyrë, qafë dhe dekolte me maja të gishtërinjëve.

Mundësuar nga një përzierje e 6 vajërave natyral të pasur me vlera ushqyese - Susam, Avokado, Pjeshkë, Kernel, Lule Livadhi, Boronicë dhe Soja. Vajërat janë të pasur me acide yndyrore, lipide, antioksidantë, vitamina dhe minerale, që veprojnë në sinergji për të ushqyer thellësisht dhe mbrojtur lëkurën duke e kthyer në shëndet të mirë.

Të gjithë Përbërësit
CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONOL, GLYCINE SOJA OIL, PERSEA GRATISSIMA OIL, PRUNUS PERSICA KERNEL OIL, RIBES NIGRUM SEED OIL, SESAMUM INDICUM SEED OIL, LIMNANTHES ALBA SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, PARFUM, LINALOOL, CITRONELLOL, TOCOPHEROL

NOVAGE. FUQIZUAR NGA SHKENCA. I FUQISHËM PËR TË SJELLË VERSIONIN TUAJ MË TË MIRË.
NovAge ofron një seri zgjidhjesh të avancuara shkencërisht për kujdesin e lëkurës, të dizajnuara për të korrigjuar dhe ngadalësuar shenjat e plakjes. Çdo linjë mundësohet nga teknologji inovative dhe ekstrakte të qelizave staminale bimore dhe është përshtatur për të përmbushur nevojat në ndryshim të lëkurës tuaj gjatë gjithë jetës me rezultate të vërtetuara klinikisht. Nga shenjat e para të plakjes e deri tek ato me lëkurë më të pjekur, me NovAge mund të shijoni lëkurë rinore dhe të shëndetshme në çdo moshë.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.

 

Ndani