Home
Maska të tjera
Love Nature
Love Nature Xhel Maskë Trangull

Përshkrim

Love Nature Xhel Maska me Tranguj është një xhel maskë freskuese me tranguj natyral për të revitalizuar lëkurën. Ekstrakti i trangullit është i pasur me Vitamin C dhe ndihmon në hidratim dhe ushqim. E përshtatshme për lëkurë të kombinuar. Testuar dermatologjikisht.
Vendoseni në fytyrën e pastruar, duke u zbutur në mënyrë të barabartë në të gjithë fytyrën, duke shmangur zonën e syve dhe buzët. Lëreni të veprojë për 10 minuta. Shpëlajeni me ujë të vakët. Lyejeni me një peshqir të butë.

Ekstrakti i trangullit është i pasur me Vitamin C dhe ndihmon në hidratim dhe ushqim.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, CARBOMER, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM HYDROXIDE, BENZOPHENONE-4, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT, SODIUM CHLORIDE, MENTHOL, SODIUM HYALURONATE, GLYOXAL, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, PARFUM, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, ETHYLPARABEN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, +/-: CI 19140, CI 42090
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.