Home
Maska të tjera
Love Nature
Love Nature Maskë Kremoze Tërshërë

Përshkrim

Love Nature Maska Kremoze me Tërshërë është një maskë qetësuese dhe ushqyese me tërshërë natyrale që qetëson lëkurën. Ekstrakti i tërshërës është i pasur me Vitamina B që e bëjnë lëkurën të butë dhe elastike. E përshtatshme për lëkurë të thatë. Testuar dermatologjikisht.

Vendoseni në fytyrën e pastruar, duke u zbutur në mënyrë të barabartë në të gjithë fytyrën, duke shmangur zonën e syve dhe buzët. Lëreni të veprojë për 10 minuta. Shpëlajeni me ujë të vakët. Lyejeni me një peshqir të butë.

TËRSHËRA NATYRALE është e pasur me vitaminë B që e bën lëkurën të butë dhe elastike.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, DIMETHICONE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT, XANTHAN GUM, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, CETEARETH-20, TETRAHYDROXYPROPYL ETHYLENEDIAMINE, ISOHEXADECANE, LACTIC ACID, POLYSORBATE 80, SORBITAN OLEATE, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID, PHENOXYETHANOL, +/-: CI 15985, CI 16035, CI 42090
Natural Oat extract is renowned for helping dry skin to feel calm, soft and soothed. For all ages.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.