Home
Maska të tjera
Love Nature
Love Nature Maskë Argjile Rrodhe

Përshkrim

Love Nature Maska e Argjilës me Rodhe është një maskë pastruese, ribalancuese me rodhe që e pastron lëkurën. Ekstrakti hidratues i rodhes është i pasur me tanine bimore që pastrojnë lëkurën. Testuar dermatologjikisht.

Vendoseni në fytyrën e pastruar, duke u zbutur në mënyrë të barabartë në të gjithë fytyrën, duke shmangur zonën e syve dhe buzët. Lëreni të veprojë për 10 minuta. Shpëlajeni me ujë të vakët.Pastrojeni me një peshqir të butë.

Ekstrakti hidratues i rodhes është i pasur me tanine bimore që pastrojnë lëkurën.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, KAOLIN, BUTYLENE GLYCOL, BENTONITE, GLYCERIN, SODIUM CITRATE, XANTHAN GUM, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, CITRIC ACID, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, PARFUM, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, ETHYLPARABEN, +/-: CI 77891, CI 77491
Love Nature plotëson çdo kërkesë të lëkurës, me ekstraktet natyrale organike të kombinuara me super përbërësit e njohur, dhe produktet pa paraben që e mbushin lëkurën me përfitime, aroma të këndshme dhe strukturë të parrezistueshme. Përkujdesëse për planetin gjithashtu sepse të gjitha produktet shpërlarëse janë pa silikon, biodegraduese dhe përdorin vetëm copëza pastruese me origjinë natyrale. Dhe të gjitha shishet janë 40% plastikë e recikluar!

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.