Home
Kujdesi i këmbëve
Feet up
Feet Up Comfort Comfort Krema Freskuese për Shputa

Përshkrim

SOLUCIONI I PËRSOSUR PËR SHPUTAT TUAJA!


Feet Up All Day Refreshing Care Krema për Shputa është një kremë e pasur freskuese që zbutë lëkurën e thatë dhe të ashpër. Me një formulë absorbuese që nuk ngjitet dhe vaj natyral të Eukaliptit dhe Shea gjalp natyrale që ofron ushqyerje gjatë tërë ditës dhe i mban shputat tuaja të freskëta dhe elastike.

Aplikoni çdo mëngjes pas dushit, duke masazhuar një sasi të vogël të kremit në shputa.

Vaj Natyral Eukaliptus & Shea Gjalpë

I çmuar për vetitë freskuese, vaji Eukaliptus është gjithashtu jashtëzakonisht i freskët dhe qetësues ndaj lëkurës. Shea gjalpa është e pasur me vlera ushqyese për të ushqyer shputat intensivisht përderisa i mbronë dhe i zbutë.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, STEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, CETEARETH-20, CARBOMER, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PARFUM, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN, CITRONELLOL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, PHENOXYETHANOL, CI 42090, CI 19140
Feet Up ofron kujdes për këmbët për të gjithë familjen tuaj, duke ofruar produkte të kujdesit të përgjithshëm dhe të avancuar veçanërisht për ju që të arrini këmbë të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta. Kjo gamë ofron një rutinë të plotë të kujdesit për këmbët për të përkëdhelur, kujdesur dhe gjallëruar këmbët e lodhura.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.