Pure Skin
Pure Skin Losion për Pastrimin e Fytyrës

Përshkrim

Lëkura juaj duket më e shëndetshme kur nuk ka shkëlqim të tepërt dhe ka dukje mat - dhe ky losion me teksturë të lehtë dhe pa vaj, do të ju ndihmojë të arrini këtë. E formuluar me Ekstrakt natyral të Gujavës dhe Detect Teknologji me Acid Salicilik, hidraton, parandalon shenjat dhe menjëherë zvogëlon sebumin e tepërt për të kontrolluar shkëlqimin. Përdoreni çdo ditë, pas pastrimit.

Aplikoni një sasi të vogël në gishta dhe masazhoni në fytyrë dhe qafë. Përdorni çdo ditë pas pastrimit,

DETECT TEKNOLOGJIA ME ACID SALICIK

Detect Teknologjia me Acid Salicik ndikon në bakterie dhe kontrollon prodhimin e sebumit duke e bërë lëkurën pa shkëlqim, të pastër dhe të përsosur.


EKSTRAKTI NATYRAL I GUJAVËS

Gujava ndihmon në piling dhe është e njohur për veti antioksiduese të cilat zbutin lëkurën, reduktojnë shkëlqimin dhe qetësojnë shenjat.

Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, ALCOHOL DENAT., TAPIOCA STARCH, OCTYLDODECANOL, DIMETHICONE, PROPYLENE GLYCOL, CARBOMER, PHENOXYETHANOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, PARFUM, DIMETHICONOL, SODIUM HYDROXIDE, SALICYLIC ACID, CITRIC ACID, SODIUM CARBONATE, UNDECYLENOYL GLYCINE, PSIDIUM GUAJAVA FRUIT EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE
Pure Skin offers targeted solutions for blemish-prone and oily skin. These products effectively prevent and target blemishes, blackheads, whiteheads and oily skin, while working to reduce the redness of blemish marks. They deliver clear beautiful skin with powerful ingredients like Salicylic Acid (BHA) and Gluconolactone (PHA) while kind to the skin.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.